Hotel Transylvania
Otel Transilvanya konusu : Kont Dracula (Adam Sandler) 1800'lü yılların sonlarında karısı düşes ve kızları Mavis (Selena Gomez) ile birlikte mutlu mesıut yaşarken insanlar tarafından saldırıya uğrarlar ve Kont'un karısı ölür. Kızını da alıp insanlardan köşe bucak saklanan Kont, karısına söz verdiği gibi kızını her şeyden korur özellikle de insanlardan. Canavarlara hizmet eden Otel Transilvanya adında bir otel yaptırır ve insanları hem buradan hem de kızından uzak tutar ta ki Mavis'in 118. yaş gününe kadar. Otelde birden 21 yaşında bir insan çocuk belirir, Kont onu hemen uzaklaştırmak ister fakat Mavis ile genç karşılaşmışlardır ve birbirlerinden hoşlanmışlardır. Artık Kont'a rahat yüzü yoktur ve gelen çocuğu hem kızından hem de diğer canavarlardan uzak tutmak için yalan üstüne yalan söyler fakat bir süre sonra kendisi bile bu gence şans verecektir. Otel Transilvanya Türkçe full izle Drakula dahi olsa bir babanın kızını korumak ve yanında tutmak için ne kadar çaba sarf ettiğini anlatan 2013 yapımı oldukça güzel bir animasyon filmi. 720p-filmizle.com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

    1. justin

      çoooooooooooooook güzel bir filim

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler

Barbie izle Yepi Oyun Farm Oyunları Pony Oyunları Çiftlik Oyunları Örümcek adam oyunları Dora oyunları En güzel oyunlar Benten oyunları