spartacus-war-of-the-damned-poster
Uyarı: Film aşırı derecede şiddet ve cinsellik içeridiğinden 15 yaş ve altı izleyicilerimiz için uygun değildir. Önceki bölümde Spartacus; Crixus ile olan anlaşmazlığından da faydalanarak bir plan yapmış ve Crixus ve ona bağlı insanların şehirde kaldıkları, kendisinin ve ona bağlı olanların ise Sinuessa en Valle şehrinden ayrıldıkları izlenimini vermeye çalışmıştı ve de Planına göre Marcus Crassus şehri zayıf görüp saldırdığında iki koldan birliklerini bölecekler ve zayıf düşen ordularını plana göre dağıtacaklardı.Peki Spartacus bunu başarabilecekmiydi ve onun bu ihanetlerden haberi yok muydu? Spartacus war of damned 3. sezon 6. bölüm izle de ise Crassus orduları ile birlikte Sinuessa en Valle şehrine girmiş ve Spartacus ile karşılaşmıştır. Spartacus ve arkadaşları şehirden çıkmak zorundalardır ama nasıl başaracaklardı bunu? 720p-filmizle.com efsane dizi Spartacus'su sizin için sunar ve hepinize iyi seyirler diler. Diziyi full halde bulabileceğiniz diğer dizi sitemize de göz atmanız önemle rica olunur.

Spartacus izle

Film hakkındaki yorumlar

    1. ahmet

      yönetim niye cevap verminiz söylermisiniz türkçe dublaj nezaman çıkacak

    Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler

super-turk-afis

SüperTürk Film izle

SüperTürk Film izle

Orjinal İsim: SüperTürk Film izle
  • Yapım yılı:
  • IMDB Puanı: /10
  • Barbie izle Yepi Oyun Farm Oyunları Pony Oyunları Çiftlik Oyunları Örümcek adam oyunları Dora oyunları En güzel oyunlar Benten oyunları